Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSQ92A473K1A2H01B
RHSQ92A473K1A2H01B
RHSQ92A473K1A2H01B Murata Electronics
RHS_Q9_100V_E-1927854.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X9Q, Size / Dimension: 0.165" L x 0.110" W (4.20mm x 2.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHSQ92A473K1A2H01B RHSQ92A473K1A2H01B Виробник : Murata Electronics RHS_Q9_100V_E.pdf Description: CAP
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X9Q
Size / Dimension: 0.165" L x 0.110" W (4.20mm x 2.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.047 µF