RI-RT20-12-10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Ferrite: toroidal; L: 10mm; Øint: 12mm; Øout: 20mm; Core mat: K5B; 40Ω
Length: 10mm
Outside diameter: 20mm
Impedance at 100MHz: 68Ω
Impedance at 25MHz: 40Ω
Type of ferrite: toroidal
Core material: K5B
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 12mm