RID-125-1205
RID-125-1205 MEAN WELL USA Inc.
RD-125.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 125W
Packaging: Box
Power (Watts): 125W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 9.2 A
Current - Output 2: 3 A
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 125W, Packaging: Box, Power (Watts): 125W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 9.2 A, Current - Output 2: 3 A.