Продукція > MEAN WELL > RID-125-2405
RID-125-2405
RID-125-2405 MEAN WELL
RD-125.PDF
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount O/P +24V4.6A +5V3A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 125W, Power (Watts): 125W, Features: Adjustable Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 5V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 4.6 A, Current - Output 2: 3 A.
Інші пропозиції RID-125-2405
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RID-125-2405 RID-125-2405 Виробник : MEAN WELL RID-125-spec.pdf AC/DC, 125.4W, Вхід: 88-132VAC,176-264VAC (by switch)/248-373VDC, Вихід1: 24В/4.6А, Вихід2: 5В/3А, розміри 199х98х38мм, -25...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RID-125-2405 RID-125-2405 Виробник : MEAN WELL RID-125-spec.pdf AC/DC, 125.4W, Вхід: 88-132VAC,176-264VAC (by switch)/248-373VDC, Вихід1: 24В/4.6А, Вихід2: 5В/3А, розміри 199х98х38мм, -25...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RID-125-2405 RID-125-2405 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RD-125.PDF Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 125W
Power (Watts): 125W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 5V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 4.6 A
Current - Output 2: 3 A