RJD3048HPPV30M
RJD3048HPPV30M Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
RJD.pdf
Виробник: Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Description: BATT LI-ION 3.7V COIN 30.0MM
Packaging: Tray
Battery Cell Size: Coin, 30.0mm
Capacity: 300mAh
Size / Dimension: 1.18" Dia x 0.19" H (30.0mm x 4.8mm)
Termination Style: Wire Leads with Connector
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT LI-ION 3.7V COIN 30.0MM, Packaging: Tray, Battery Cell Size: Coin, 30.0mm, Capacity: 300mAh, Size / Dimension: 1.18" Dia x 0.19" H (30.0mm x 4.8mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V.
Інші пропозиції RJD3048HPPV30M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RJD3048HPPV30M RJD3048HPPV30M Виробник : CDE / Illinois Capacitor RJD.pdf Coin Cell Battery 3.7V 300mAh 30x4.8MM Rechargeable w/conn
товару немає в наявності
RJD3048HPPV30M RJD3048HPPV30M Виробник : Knowles / Illinois Capacitor RJD.pdf Coin Cell Battery 3.7V 300mAh 30x4.8MM Rechargeable w/conn