Продукція > RJK > RJK6012DPE-00-J3
RJK6012DPE-00-J3
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 600V 10A 4LDPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-83, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 10A (Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 920mOhm @ 5A, 10V, Power Dissipation (Max): 100W (Tc), Supplier Device Package: LDPAK, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 600 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 30 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1100 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RJK6012DPE-00#J3 RJK6012DPE-00#J3 Виробник : Renesas Electronics Corporation rjk6012dpe-datasheet Description: MOSFET N-CH 600V 10A 4LDPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-83
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 10A (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 920mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max): 100W (Tc)
Supplier Device Package: LDPAK
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 600 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 30 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1100 pF @ 25 V
товару немає в наявності
RJK6012DPE-00#J3 Виробник : Renesas Electronics REN_r07ds0445ej_rjk6012dpe_DST_20110617.pdf MOSFETs Nch Power MOSFET 600V 10A 920mohm TO-263 / D2PAK