RJZ-153.3S
RJZ-153.3S Recom Power
RJZ_RGZ.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 3kV UNREG 15Vin 3.3Vout.
Інші пропозиції RJZ-153.3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RJZ-153.3S RJZ-153.3S Виробник : RECOM Power RJZ_RGZ-318051.pdf Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 3kV UNREG 15Vin 3.3Vout