RJZ-3.33.3S
RJZ-3.33.3S Recom Power
RJZ_RGZ.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 2W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 2WDC/DC 3kV UNREG 3.3Vin 3.3Vout.
Інші пропозиції RJZ-3.33.3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RJZ-3.33.3S RJZ-3.33.3S Виробник : RECOM Power RJZ_RGZ-318051.pdf Isolated DC/DC Converters 2WDC/DC 3kV UNREG 3.3Vin 3.3Vout