RK1236BKF
RK1236BKF StarTech.com
rk1236bkf_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: RACK ALUM 35.4X23.6X26.1 BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Material: Aluminum
Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Overall: 35.400" L x 23.600" W x 26.100" H (899.16mm x 599.44mm x 662.94mm)
Door: Glass
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Door
Number of Units: 12U
на замовлення 127 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RACK ALUM 35.4X23.6X26.1 BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Aluminum, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Overall: 35.400" L x 23.600" W x 26.100" H (899.16mm x 599.44mm x 662.94mm), Door: Glass, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Door, Number of Units: 12U.