RK3236BKF
RK3236BKF StarTech.com
rk3236bkf_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: 32U 19 INCH SERVER RACK CABINET,
Packaging: Box
Color: Black
Material: Cold Roll Steel (CRS)
Style: Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 39.000" L x 22.800" W (990.60mm x 579.12mm)
Dimensions - Overall: 39.600" L x 23.600" W x 61.100" H (1005.84mm x 599.44mm x 1551.94mm)
Door: Glass
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Front, Sides
Number of Units: 32U
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32U 19 INCH SERVER RACK CABINET,, Packaging: Box, Color: Black, Material: Cold Roll Steel (CRS), Style: Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 39.000" L x 22.800" W (990.60mm x 579.12mm), Dimensions - Overall: 39.600" L x 23.600" W x 61.100" H (1005.84mm x 599.44mm x 1551.94mm), Door: Glass, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Number of Units: 32U.