Продукція > KOA SPEER > RK73H1JTTDD36R0F
RK73H1JTTDD36R0F
RK73H1JTTDD36R0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 36 OHM 1%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 36Ω; 125mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 36Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Max. operating voltage: 75V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RK73H1JTTDD36R0F Виробник : KOA RK73-RT.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 36Ω; 125mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 36Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Max. operating voltage: 75V