RK73H1JTTDD3832F
RK73H1JTTDD3832F KOA Speer Electronics, Inc.
RK73H.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 38.3K OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 38.3 kOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 38.3K OHM 1% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 38.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RK73H1JTTDD3832F RK73H1JTTDD3832F Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RK73H.pdf Description: RES 38.3K OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 38.3 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
RK73H1JTTDD3832F RK73H1JTTDD3832F Виробник : KOA Speer RK73H-1825326.pdf Thick Film Resistors - SMD 38.3K OHM 1%