RK73H2ATTDD1961F
RK73H2ATTDD1961F KOA Speer Electronics, Inc.
RK73H.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 1.96K OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 1.96 kOhms
на замовлення 3559 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.96K OHM 1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 1.96 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RK73H2ATTDD1961F RK73H2ATTDD1961F Виробник : KOA Speer RK73H.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/4W 1.96K OHM 1%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
RK73H2ATTDD1961F RK73H2ATTDD1961F Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RK73H.pdf Description: RES 1.96K OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 1.96 kOhms