RK73H2BRTTD9100F
RK73H2BRTTD9100F KOA Speer Electronics, Inc.
RK73-RT.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 910 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 910 Ohms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 910 OHM 1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 910 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RK73H2BRTTD9100F RK73H2BRTTD9100F Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RK73-RT.pdf Description: RES 910 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 910 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
RK73H2BRTTD9100F RK73H2BRTTD9100F Виробник : KOA Speer RK73_RT-268247.pdf Thick Film Resistors - SMD 910 ohm 1% 0.25W AEC