RKBM19BK1
RKBM19BK1 Hammond Manufacturing
rkbm
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: SHELF KEY/MON 23.5X17.5X5.2" BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 23.500" L x 17.500" W x 5.220" H (596.90mm x 444.50mm x 132.59mm)
For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks
Material: Metal, Steel
Type: Shelf, Keyboard and Monitor
Ventilation: Non-Vented
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHELF KEY/MON 23.5X17.5X5.2" BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 23.500" L x 17.500" W x 5.220" H (596.90mm x 444.50mm x 132.59mm), For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks, Material: Metal, Steel, Type: Shelf, Keyboard and Monitor, Ventilation: Non-Vented.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RKBM19BK1 RKBM19BK1 Виробник : Hammond Manufacturing rkbm-1389615.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 19" Keyboard/Monitor Shelf