RKZ-121509D
RKZ-121509D Recom Power
RKZ.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 66mA, 111mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 66mA, 111mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RKZ-121509D RKZ-121509D Виробник : RECOM Power RKZ-1710929.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 12VIN +15/-9V THT