RKZ-152005D
RKZ-152005D Recom Power
RKZ-xx2005.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 50mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 20V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 50mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 20V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції RKZ-152005D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RKZ-152005D RKZ-152005D Виробник : RECOM Power RKZ-xx2005-1711066.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 15Vin +20/-5Vout 50/-200mA