RL00361-10RE
RL00361-10RE Amphenol Technical Products
RADLOK%20Connector_Tubular_Lug_REVH.pdf
Виробник: Amphenol Technical Products
Heavy Duty Power Connectors 3.6MM RADLOK-10MM RED
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL00361-10RE - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 70 A, Kabelmontage, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 70A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Kabelmontage, Produktpalette: RADLOK Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL00361-10RE RL00361-10RE Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL 1852905.pdf Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL00361-10RE - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 70 A, Kabelmontage, Crimpanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 70A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kV
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RL00361-10RE Виробник : Amphenol IDS_67_RADLOK-372465.pdf Роз'єм, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), Вид = Розетка, К-сть конт. = 1, Тип монт. = на кабель, 70 А, 1000 В, Переріз = 8 AWG, Ступ. зах. = IP40, Колір = червоний,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт
кількість в упаковці: 400 шт
товару немає в наявності
RL00361-10RE RL00361-10RE Виробник : Amphenol Technical Products International RADLOK%20Connector_Tubular_Lug_REVH.pdf Description: 3.6MM RADLOK FOR 10MM WIRE, RED,