RL01001-50RE
RL01001-50RE Amphenol Technical Products International
RADLOK%20Connector_Tubular_Lug_REVH.pdf
Виробник: Amphenol Technical Products International
Description: 10MM RADLOK FOR 50MM WIRE, RED,
Packaging: Bulk
Color: Red
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Threaded
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-50RE - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 200 A, Kabelmontage, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 200A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Kabelmontage, Produktpalette: RADLOK Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL01001-50RE RL01001-50RE Виробник : Amphenol Technical Products RADLOK%20Connector_Tubular_Lug_REVH.pdf Heavy Duty Power Connectors 10MM RADLOK-50MM RED
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RL01001-50RE RL01001-50RE Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL 1852905.pdf Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-50RE - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 200 A, Kabelmontage, Crimpanschluss
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 200A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kV
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Kabelmontage
Produktpalette: RADLOK Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 2 шт:
RL01001-50RE RL01001-50RE Виробник : Amphenol 1793041.pdf Conn Power RCP 1 POS Crimp RA Cable Mount 1 Terminal 1 Port
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 100 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності