RL01001-70BK
RL01001-70BK Amphenol Technical Products
Виробник: Amphenol Technical Products
Heavy Duty Power Connectors 10MM RADLOK-70MM BLACK
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-70BK - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 250 A, Kabelmontage, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 250A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Kabelmontage, Produktpalette: RADLOK Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL01001-70BK RL01001-70BK Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL AMPH-S-A0012091057-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-70BK - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 250 A, Kabelmontage, Crimpanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 250A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kV
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RL01001-70BK RL01001-70BK Виробник : Amphenol Industrial IDS-67 RADLOK-372465.pdf Heavy Duty Power Connectors 10MM RADLOK-70MM BLACK
на замовлення 98 шт:
RL01001-70BK Виробник : Amphenol IDS_67_RADLOK-372465.pdf Роз'єм, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), Вид = Розетка, К-сть конт. = 1, Тип монт. = на кабель, 250 А, 1000 В, Переріз = 2/0 AWG, Ступ. зах. = IP40, Колір = чорний,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт