RL01001-95BK
RL01001-95BK AMPHENOL INDUSTRIAL
Виробник: AMPHENOL INDUSTRIAL
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-95BK - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 300 A, Kabelmontage, Crimpanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 300A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kV
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - RL01001-95BK - High-Power-Steckverbinder, RADLOK Series, Buchse, 1 kV, 300 A, Kabelmontage, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 300A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Kabelmontage, Produktpalette: RADLOK Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL01001-95BK RL01001-95BK Виробник : Amphenol Technical Products Heavy Duty Power Connectors 10MM RADLOK-95MM BLACK
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RL01001-95BK Виробник : AMPHENOL Category: Automotive connectors
Description: RL01001-95BK
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 10
RL01001-95BK Виробник : Amphenol IDS_67_RADLOK-372465.pdf Роз'єм, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), Вид = Розетка, К-сть конт. = 1, 300 А, 1000 В, Переріз = 3/0 AWG, Ступ. зах. = IP40, Колір = чорний,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт