RL1011-6R8-R EATON / PARTNER STOCK
bs-rl1011-6r8-r.pdf
Виробник: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - RL1011-6R8-R - IND 6.8UH 5.64A PEAK 2W THT DRUM CO
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON / PARTNER STOCK - RL1011-6R8-R - IND 6.8UH 5.64A PEAK 2W THT DRUM CO, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції RL1011-6R8-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL1011-6R8-R Виробник : Eaton bus-elx-ds-10278-rl1011.pdf Description: FIXED IND 7.04UH 4.03A 23 MOHM
на замовлення 8 шт:
RL1011-6R8-R RL1011-6R8-R Виробник : Eaton Electronics bus-elx-ds-10278-rl1011.pdf Power Inductors - Leaded 6.8uH 5.64A