RL73H2ER27FTD
RL73H2ER27FTD TE Connectivity Passive Product
product-1-1879463-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/2W 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 MOhms
на замовлення 4391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/2W 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 270 MOhms.
Інші пропозиції RL73H2ER27FTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73H2ER27FTD RL73H2ER27FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-1879463-1.datasheet.pdf Description: RES 0.27 OHM 1% 1/2W 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Resistance: 270 MOhms