RL73H2ER75FTD
RL73H2ER75FTD TE Connectivity Passive Product
product-2-1879463-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.75 OHM 1% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 750 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.75 OHM 1% 1/2W 1210, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 750 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73H2ER75FTD RL73H2ER75FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1879463-2.datasheet.pdf Description: RES 0.75 OHM 1% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Resistance: 750 mOhms