RL73H2HR12FTDF
RL73H2HR12FTDF TE Connectivity Passive Product
product-2-1879464-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.12 OHM 1% 3/4W 2010
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 120 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.12 OHM 1% 3/4W 2010, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Resistance: 120 mOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RL73H2HR12FTDF RL73H2HR12FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1879464-5.datasheet.pdf Description: RES 0.12 OHM 1% 3/4W 2010
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Part Status: Active
Resistance: 120 mOhms