RL73H3AR18FTE
RL73H3AR18FTE TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.18 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 180 MOhms
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.18 OHM 1% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 180 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73H3AR18FTE RL73H3AR18FTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176058-1 Description: RES 0.18 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 180 MOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
RL73H3AR18FTE RL73H3AR18FTE Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773269_L3.pdf Current Sense Resistors - SMD RL73H 3A R18 1% 4K RL