RL73H3AR68FTE
RL73H3AR68FTE TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.68 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 680 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.68 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 680 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73H3AR68FTE RL73H3AR68FTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176058-1 Description: RES 0.68 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 680 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
RL73H3AR68FTE RL73H3AR68FTE Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773269_L3.pdf Current Sense Resistors - SMD RL73H 3A R68 1% 4K RL