RL73H3AR91FTDF
RL73H3AR91FTDF TE Connectivity Passive Product
product-9-1622824-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.91 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 910 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.91 OHM 1% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 910 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73H3AR91FTDF RL73H3AR91FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-9-1622824-7.datasheet.pdf Description: RES 0.91 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 910 mOhms