RL73N1JR82JTDF
RL73N1JR82JTDF TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1773269_H1-722727.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Current Sense Resistors - SMD RL73N 1J R82 5%
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.82 OHM 5% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 820 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL73N1JR82JTDF RL73N1JR82JTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-8-1879460-3.datasheet.pdf Description: RES 0.82 OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 820 mOhms
Кількість Ціна
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 820 mOhms