RLC73K2AR324FTD
RLC73K2AR324FTD TE Connectivity Passive Product
product-6-2176569-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73K 2A R324 1% 5K RL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 324 mOhms
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RLC73K 2A R324 1% 5K RL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 324 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLC73K2AR324FTD RLC73K2AR324FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product product-6-2176569-7.datasheet.pdf Description: RLC73K 2A R324 1% 5K RL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 324 mOhms