RLC73N2AR15FTDF
RLC73N2AR15FTDF TE CONNECTIVITY - CGS
3933726.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - RLC73N2AR15FTDF - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.15 ohm, RLC73 Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RLC73 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 778 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - RLC73N2AR15FTDF - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.15 ohm, RLC73 Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 125mW, isCanonical: Y, Widerstand: 0.15ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RLC73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLC73N2AR15FTDF RLC73N2AR15FTDF Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 3933726.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - RLC73N2AR15FTDF - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.15 ohm, RLC73 Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
isCanonical: N
Widerstand: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RLC73 Series
Produktbreite: 1.25mm