Продукція > TDK CORPORATION > RLF10160T-100M2R8-D
RLF10160T-100M2R8-D
RLF10160T-100M2R8-D TDK Corporation
RLF10160-D_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 37.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 37.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 37.2MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 37.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLF10160T-100M2R8-D RLF10160T-100M2R8-D Виробник : TDK Corporation RLF10160-D_Type.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.8A 37.2MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A