Продукція > TDK CORPORATION > RLF10160T-150M2R5-D
RLF10160T-150M2R5-D
RLF10160T-150M2R5-D TDK Corporation
RLF10160-D_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 46.8MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 46.8MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLF10160T-150M2R5-D RLF10160T-150M2R5-D Виробник : TDK Corporation RLF10160-D_Type.pdf Description: FIXED IND 15UH 2.5A 46.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A