Продукція > TDK CORPORATION > RLF12560T-4R2N100
RLF12560T-4R2N100
RLF12560T-4R2N100 TDK Corporation
inductor_commercial_power_rlf12560_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.2UH 10A 8.88MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 8.88mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 4.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.2UH 10A 8.88MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 8.88mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 4.2 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLF12560T-4R2N100 RLF12560T-4R2N100 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_rlf12560_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 4.2UH 10A 8.88MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A