Продукція > RLF > RLF7045T-680MR85-D
RLF7045T-680MR85-D
RLF7045-D_Type.pdf
Виробник:
на замовлення 89340 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 850MA 340.8 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 340.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLF7045T-680MR85-D RLF7045T-680MR85-D Виробник : TDK Corporation RLF7045-D_Type.pdf Description: FIXED IND 68UH 850MA 340.8 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 340.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 850 mA