Продукція > LEAGUER > RLL1E471M0814C1-3.5
RLL1E471M0814C1-3.5 LEAGUER
KE_470_25_8x14tRL35_LEAGUER_0002.pdf
Виробник: LEAGUER
470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -40°C ~ 105°C endurance 5000h at 105°C temp; tape: pitch: 3.5mm RLL1E471M0814C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tRL35
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -40°C ~ 105°C endurance 5000h at 105°C temp; tape: pitch: 3.5mm RLL1E471M0814C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tRL35, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLL1E471M0814C1-3.5 Виробник : LEAGUER KE_470_25_8x14tRL35_LEAGUER_0002.pdf 470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -40°C ~ 105°C endurance 5000h at 105°C temp; tape: pitch: 3.5mm RLL1E471M0814C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tRL35