RLP73K1JR62FTDF
RLP73K1JR62FTDF TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1773269_J-1140373.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Current Sense Resistors - SMD RLP73K 1J R62 0.01
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.62 OHM 1% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 620 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLP73K1JR62FTDF RLP73K1JR62FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.62 OHM 1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 620 mOhms
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 620 mOhms