RLP73K2AR62FTDF
RLP73K2AR62FTDF TE Connectivity Passive Product
product-2-2176053-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.62 OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 620 mOhms
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.62 OHM 1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 620 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLP73K2AR62FTDF RLP73K2AR62FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-2176053-7.datasheet.pdf Description: RES 0.62 OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 620 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
RLP73K2AR62FTDF RLP73K2AR62FTDF Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773269_J-1140373.pdf Current Sense Resistors - SMD RLP73K 2A R62 0.01