Продукція > VISHAY > RLR05C1002GMRSL
RLR05C1002GMRSL
RLR05C1002GMRSL Vishay
erl.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 10K Ohm 2% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 1% Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLR05C1002GMRSL RLR05C1002GMRSL Виробник : Vishay Dale erl.pdf Description: RES 10K OHM 2% 1/8W AXIAL