Продукція > VISHAY DALE > RLR05C1002GSRE5
RLR05C1002GSRE5
RLR05C1002GSRE5 Vishay Dale
erl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 2% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 2% 1/8W AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±2%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLR05C1002GSRE5 RLR05C1002GSRE5 Виробник : Vishay Dale erl.pdf Description: RES 10K OHM 2% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 10 kOhms