Продукція > VISHAY > RLR05C1004FRRE5
RLR05C1004FRRE5
RLR05C1004FRRE5 Vishay
erl.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 1M Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 0.01% Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1M OHM 1% 1/8W AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLR05C1004FRRE5 RLR05C1004FRRE5 Виробник : Vishay erl.pdf Res Metal Film 1M Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 0.01% Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
RLR05C1004FRRE5 RLR05C1004FRRE5 Виробник : Vishay Dale erl.pdf Description: RES 1M OHM 1% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 1 mOhms