RLR05C1004GPRSL Vishay Dale [MIL]
erl.pdf
Виробник: Vishay Dale [MIL]
Description: RES 1M OHM 2% 1/8W AXIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 1M Ohm 2% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 0.1% Epoxy AXL T/R.
Інші пропозиції RLR05C1004GPRSL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLR05C1004GPRSL RLR05C1004GPRSL Виробник : Vishay erl.pdf Res Metal Film 1M Ohm 2% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 0.1% Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності