Продукція > VISHAY DALE > RLR05C1500GSB14
RLR05C1500GSB14
RLR05C1500GSB14 Vishay Dale
erl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 150 OHM 2% 1/8W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 2% 1/8W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±2%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLR05C1500GSB14 RLR05C1500GSB14 Виробник : Vishay erl.pdf Res Metal Film 150 Ohm 2% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C 0.001% Epoxy AXL Bulk
товару немає в наявності