RLW73H2FR082TE
RLW73H2FR082TE TE Connectivity Passive Product
product-2-2176558-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 H2 1% R082 200PPM 4K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 82 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: RLW73 H2 1% R082 200PPM 4K RL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 82 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Resistance: 82 mOhms