RLW73PA2FR015TD
RLW73PA2FR015TD TE Connectivity Passive Product
product-9-2176558-6.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P A2 1% R015 600PPM 5K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RLW73P A2 1% R015 600PPM 5K RL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0508, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 15 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms