RLW73PB2FR027TD
RLW73PB2FR027TD TE Connectivity Passive Product
product-8-2176558-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P B2 1% R027 600PPM 5K RL
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 27 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RLW73P B2 1% R027 600PPM 5K RL, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 27 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Part Status: Active
Resistance: 27 mOhms