RLW73PH2FR015TE
RLW73PH2FR015TE TE Connectivity Passive Product
product-2-2176559-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P H2 1% R015 600PPM 4K RL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms
на замовлення 7797 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RLW73P H2 1% R015 600PPM 4K RL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 15 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms