RM10F2051CT
RM10F2051CT Cal-Chip Electronics, Inc.
rm_series.pdf
Виробник: Cal-Chip Electronics, Inc.
Description: RES0805 1% 2.05K OHM
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 2.05 kOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES0805 1% 2.05K OHM, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 2.05 kOhms.
Інші пропозиції RM10F2051CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM10F2051CT RM10F2051CT Виробник : Cal-Chip Electronics, Inc. rm_series.pdf Description: RES0805 1% 2.05K OHM
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 2.05 kOhms