RM15TJD-10S(71)
RM15TJD-10S(71) Hirose Connector
RM_CL0109_0603_1_71_2d-1619586.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector JACK EXT W/SOC INSRT 10 CON
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK FMALE 10P SOLDER CUP, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Jack, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 350VAC, 490VDC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 15, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.386" (9.80mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Obsolete, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM15TJD-10S(71) RM15TJD-10S(71) Виробник : Hirose rm15trd10sc287129cl01090676571catalogd49729en.pdf Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bag
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 10 шт:
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Packaging: Bag
Connector Type: Jack, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 350VAC, 490VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 15
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.386" (9.80mm)