RM15TJD-12P(71)
RM15TJD-12P(71) Hirose Connector
HIRO_S_A0008405982_1-2549821.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector ROUND MINI JACK STR SCREW LK
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK MALE 12P SOLDER CUP, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Jack, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 350VAC, 490VDC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 15, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.386" (9.80mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM15TJD-12P(71) RM15TJD-12P(71) Виробник : Hirose doc_1807201930579.pdf Conn Circular M 12 POS Solder ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port Bag
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Jack, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 350VAC, 490VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 15
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.386" (9.80mm)